uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
SANTEHNIKA
santehnikas veikali

santehnikaSanmezglu var veidot ļoti dažādi, tas ir galvenokārt atkarīgs no jūsu paradumiem un dzīves uztveres un cilvēku skaita, kas izmantos šīs telpas. Jāapdomā vai jums labāk patīk iet dušā vai vannoties. Dažkārt var apvienot šīs abas lietas, bet mazās telpās bieži jāapmierinās tikai ar vienu dušu vai mazu vannu. Svarīgi arī apzināties savus paradumus –ja ceļaties visi vienā laikā, varbūt būs nepieciešanas divas izlietnes. Vajadzētu arī apdomāt vai vēlaties podu vienā telpā ar vannu. Ja tā ir vienīgā vannasistaba dzīvoklī, tas var būt traucējoši. Pēdējo gadu tendences dizainā piedāvā plašas vannas istabas –apvienojumā ar atpūtas telpu. Vannas istabai ir relaksējoša nozīme, tur var lasīt, meditēt, gremdēties burbuļvannā un baudīt vīnu.

vannaVannu izvēle ir diezgan plaša – gan dizaina, gan krāsas ziņā. Iespējams pasūtīt krāsainas vannas ar masāžas sistēmām, kā arī ar vannas sieniņām, lai ūdens no dušas nešļakstītos uz grīdas. Vairākas firmas piedāvā vannu un izlietni izgatavot no vienas krāsas materiāla. Vanna var atrasties gan telpas vidū, gan būt iebūvēta stūrī, vai pat grīdā, ja tas ir tehniski iespējams. Vannas istabas mūsu klimatiskajos apstākļos vēlams aprīkot ar apsildāmo grīdu – tad telpa būs mājīgāka, siltāka un sausāka.

Dušas sistēmas ir ļoti dažādas – sākot ar vienkāršu dušas galvu un beidzot ar duškabīni, kas apvienota ar pirti un dažādām masāžas sistēmām, smaržām un putnu dziesmām. Jaukākais pēdējo gadu izgudrojums ir dušas galvas ar gaisa pievienošanas sistēmu. Tas dara ūdens strūklu spēcīgāku un rada sajūtu, ka ūdens ir vairāk. Šādu dušas galvu var pievienot pie jau esošā vannas maisītāja un izbaudīt atšķirību.

Dušas kabīne var būt ar paliktni, un var būt arī ar mozaīku flīzēm uz grīdas, tikai stikla sieniņas. Šāds risinājums izskatās elegantāk, bet par to ir iepriekš jāinformē celtnieki, lai izbūvētu slīpumu grīdā ūdens notecei. Ja grīdas jau ielietas, šis varants vairs nebūs iespējams. Pēdējos katalogos ir parādījušies grīdā iebūvēti dušas paliktņi.

WCProtams, neatņemama sastāvdaļa sanmezglā ir WC pods. Tā kvalitātei vajadzētu pievērst uzmanību, jo nez vai būs vēlme ik pusgadu nodarboties ar tā labošanu. Ļoti labs un ērti kopjams ir pods ar iebūvējamu skalojamo kasti. Šāds pods stiprinās pie sienas iebūvētajā rāmī, tam nav kājas un līdz ar to ir ļoti ērti iztīrīt grīdu un grūti aizsniedzamās vietas. Skalojamās kastes vietā ir tikai viena poga. Ja salūzt mehānisms, to var nomainīt pa šo pogas atveri, nav siena jālauž, kā dažkārt klienti iedomājas. Ja mājās ir vairāki vīrieši ir vērts padomāt par pisuāra nepieciešamību.

Parasti lielākie santehnikas ražotāji piedāvā komplektus – pods, izlietne, pisuārs, bidē. Dažkārt arī vanna, bet tas nav obligāti.

izlietneRunājot par izlietnēm ir diezgan liela izvēle – izlietnes ar platām malām un ar skapīti saimniecībā nepieciešamajām lietām apakšā, iebūvētas virsmā uz kuras var sarindot šampūnus un uz virsmas uzliekamas kā bļodas. Lielas, mazas, apaļas un dubultās – visādas. Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā pirms visu šo pērkat vēlams uzzīmēt savu vannasistabu mērogā un paskatīties vai visas skaistās lietas saies tur iekšā. Vai būs ērti nostāties pie izlietnes un vai varēs brīvi iekāpt dušas kabīnē? Īpaši, tas ir svarīgi, ja vieta ir ierobežota. 

Vieglāk izplānot uz papīra, izvērtēt visus plusus un mīnusus katram variantam un tikai tad iet uz veikalu un pasūtīt.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher