uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
LOGU NOFORMĒJUMS

logu noformejumsLogu noformēšana – nav lieta vienkāršākā... Bieži vien cilvēkiem rodas šaubas, kādām īstenībā vajadzētu izskatīties „mājas acīm”, lai tās atbilstu visiem funkcionālajiem un estētiskajiem standartiem.

Izvēloties logu noformējuma variantu, vēlams atcerēties, ka aizkariem nevajadzētu „saplūst ar sienām”, ieteicams izvēlēties audumus, kas ir gaišāki vai tumšāki par sienu krāsojumu vai tapetēm. Izvēloties aizkarus, vērā ņemami vairāki svarīgi faktori: interjera stils, krāsu gamma, telpas ģeogrāfiskais novietojums , tās augstums, platums... un, protams, personīgās prioritātes.

Aizkaru noformējuma stils bieži tiek saskaņots telpā ar visiem izstrādājumiem no auduma(pārklājiem, galdautiem, spilveniem, baldahīniem, u.tm).

Svarīgi atcerēties, ka šķērssvītras aizkaru audumos vizuāli paplašina telpu, bet vertikālās svītras it kā „paceļ griestus”. Pie kam, zināms, ka pelēkie un zilganie toņi cilvēkos rada vēsuma sajūtu, bet dzeltenie, sarkanie un bēšīgie- sasilda. Lai audums labi izskatītos, tā platumam vajadzētu būt 2.5-3 reizes platākam par karnīzi. tāpat nav vērts ekonomēt uz aizkaru garumu, jo nepietiekošo 2-3 cm gadījumā portjeri izskatīsies „īsi”.

*Informācijas avots www.mans-logs.lv

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher