uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
APSILDES UN VENTILĀCIJAS SISTĒMAS
griestu materialu veikali

Izstarojošie griestu paneļi
Apsildes paneļi griestos

Izstarojošie griestu paneļi

Aptuveni trīs ceturtdaļas savas dzīves mēs pavadām ēkās: mājās, darbā, atpūšoties. Telpu klimats(temperatūra un gaisa kvalitāte0ievērojami ietekmē mūsu labsajūtu. Omulību galvenokārt rada veids, kā siltums tiek pārnests. Piemēram, podiņu krāsns izstarotais siltums mums šķiet ļoti patīkams un dabisks, jo tas tieši silda ķermeni. Šo siltuma pārneses principu izmanto starojuma apsildes un dzesēšanas sistēmās.

Pie griestiem vienmērīgi izvietotie izstarojošie paneļi rada perfektu, dabiski omulīgu klimatu; siltums tiek vienmērīgi sadalīts visā telpā.

Atšķirībā no tradicionālajiem gaisa sildītājiem izstarojošie paneļi ir pavisam tīra vienība, jo to ražotais siltums nerada caurvēju un nesaceļ putekļus. Tā ir liela priekšrocība ne tikai tiem, kuri cieš no alerģijām, bet  arī visiem, kuriem jāuzturas putekļainās telpās. Šī priekšrocība nozīmē arī ievērojami mazākas tīrīšanas izmaksas.

Priekšrocības:

  • Dabisks siltuma starojuma princips;
  • Vienmērīga siltuma sadale telpā;
  • Uzreiz sajūtama sildīšanas un dzesēšanas iedarbība;
  • Klusa darbība;
  • Nekādu putekļu – priekšrocība cilvēkiem, kas cieš no alerģijām;
  • Zemākas tīrīšanas izmaksas.

Darbības princips:

Zehnder izstarojošo griestu paneļu darbības pamatā ir dabisks princips, uz kura balstās arī saules siltuma starojums: kad aukstā ziemas dienā mūs apspīd tieši saules stari, mēs sajūtam patīkamu siltumu par spīti aukstajai apkārtējai temperatūrai. Saules sildošo iedarbību rada elektromagnētiskie viļņi, kas iet cauri gaisam, nezaudējot enerģiju. Tikai saskaroties ar cilvēka ķermeni, šī enerģija pārvēršas siltumā.

Zehnder izstarojošie griestu paneļi imitē šo dabisko principu. Siltuma iedarbības veids ir tikpat vienkāršs, cik efektīvs; izstarojošos paneļus sasilda karsts ūdens, un tie izstaro enerģiju telpā. Šī enerģija pārvēršas siltumā tikai saskaroties ar cilvēka ķermeni vai priekšmetu.(piem. grīdas virsmu).

 

Apsildes paneļi griestos

apsildes paneļiApsildes sistēma griestos ir alternatīva radiatoriem un citām tradicionālām apsildes sistēmām. Griestos iemontējami apsildes paneļi ir jaunākā dzesēšanas un apsildes tehnoloģija. Tā, kā šī tehnoloģija ir absolūti nekaitīga tā ir piemērota gan privātajā sektorā, gan birojos, bērnudārzos un slimnīcās.

Izmantotie materiāli ir viegli un nerūsē – tas garantē ilgu kalpošanas laiku. Ir pieejami ne tikai standarta izmēru paneļi – īpaša dizaina un līdz centimetram precīzi izmēri. Patīkams telpas klimats ir svarīgs labsajūtas faktors. Izšķiroša ir faktiski sajustā temperatūra. Salīdzinājumā ar tradicionālām gaisa kondicionēšanas sistēmām gandrīz netiek radīta gaisa kustība: nav kaitinošu caurvēju un virmojošu putekļu. Turklāt tie darbojas bez skaņas – tas ir ļoti patīkami Paneļus iespējams piegādāt ar gludu vai perforētu virsmu jebkurā RAL krāsā. Paneļiem ar perforētu virsmu ir lieliskas skaņas slāpēšanas īpašības, turklāt perforētās virsmas dēļ tiek ievērojami samazināts atbalsošanās efekts. Sistēmā apvienots patīkams telpas klimats un vienkārša uzstādīšana, tā ir piemērota ērtai ēku modernizācijai un ir ļoti ekonomiska.

Como Flatline
Jaunais Zehnder COMO Flatline režģu griestiem un iekārtajiem režģu griestiem ir vienkārši piestiprināms biroju, veselības aprūpes un viesnīcu telpu griestos. Zehnder COMO Flatline starojuma augstais līmenis nodrošina komfortablu telpas klimatu gan apsildot, gan dzesējot to.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher