uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
IESTIEPTIE GRIESTI (FRANČU GRIESTI)
griestu materialu veikali

iestieptie griestiIestieptie plēves griesti - moderns griestu apdares risinājums. Tie dara telpu plašāku un darbojas kā spogulis radot greznuma noskaņu. Īpaši efektīgi izskatās telpās ar zemiem griestiem – telpa tiek vizuāli paaugstināta. Interjerā labāk izskatās tumšie un piesātinātie toņi, tajos labāk atspoguļojas apkārtējā telpa. Tos izmanto greznos foajē, viesistabās, vannas istabās un baseinu telpās, kur ir liels mitruma daudzums un tiem nekrājas kondensāts. Griestu krāsas ir ļoti daudz un dažādas, tādējādi ir iespējams pieskaņoties jebkuram interjeram.

Griesti ir ātri ieklājami un lieliski nomaskē jebkurus pamata griestu defektus. Ja telpas mitras, griesti nelaidīs cauri mitrumu un tas nebojās pamata griestus un jumta konstrukcijas.
Šādi griesti normālos lietošanas apstākļos tiek tīrīti reizi 5 gados. Kopšana ir ļoti viegla un neprasa īpašus līdzekļus un metodes. Ja ir nepieciešama īpaša tīrība, to var panākt ar parastajiem mazgāšanas vai dezinfekcijas līdzekļiem.

Plēves griestu krāsa gamma un materiālu struktūra ir praktiski neierobežota, tās var variēt atbilstoši vēlmēm un telpas dizaina prasībām. Virsmas var veidot horizontālas, vertikālas, liektas, apaļas, dažādi kombinētas..

Uzstādīšanas tehnoloģija

Telpā, kur tiks montēti plēves griesti, uzmanība jāpievērš sienu apdarei, pie kurām tiks montēti griesti. Nav izdevīgi, ja sienu apdare ir nepabeigta vai sienas nav gludas. Tad sienas apdare jāpabeidz pirms montāžas, jo sienu defekts var ietekmēt iestiepšanu un rezultātā - griestu virsmas gludumu.

Telpā, kur montēs griestus, jānodrošina 45 - 70 grādu temperatūra, ko profesionāli ierīkotāji panāk ar propāna - butāna gāzes sildītāju. Šādā temperatūrā griestu materiāls ir ļoti elastīgs un labi padodas montāžai. Montāžas laikā no telpas būtu lietderīgi iznest telpaugus, akvārijus un citus objektus, kas nepanes tik augstu temperatūru. Šie ir arī vienīgie nepieciešamie telpas sagatavošanas darbi – istaba nav pat jāatbrīvo no mēbelēm.

Salīdzinājumā ar tradicionālo griestu variantu – krāsošana, ģipškartons, balsināšana – izmaksas būs nedaudz augstākas, taču jāņem vērā, ka plēves griesti patiešām būs perfekti gludi, to vidējais ekspluatācijas termiņš ir 10 gadi, tie neplaisās, nelaidīs mitrumu un putekļus, kā arī kalpos par labu skaņas izolāciju.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher