uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
DIZAINA PAKLĀJI
dizaina paklaju veikali

dizaina paklājsDizaina paklāji kā akcents telpā, lieliski papildina interjerus. Tie ir ar rokām mezgloti paklāji, vissenākie ir ekskluzīvie persiešu paklāji,  kur katrs paklājs ir mezglots pēc gadsimtiem senām tradīcijām. Katram motīvam un ornamentam ir sava nozīme un zinātājs tos var lasīt kā grāmatu. Persiešu paklāji ir praktiski nenovalkājami, tie kalpo pat 150 -200 gadus. Ne velti šiem paklājiem cena ar katru gadu tikai pieaug. Tas tamdēļ, ka ar katru gadu sarūk meistaru skaits, kas darina šos paklājus. Paklāji darināti no ļoti smalkas vilnas un zīda. Tā kā izgatavošanas laiks ir 2 gadi, iespējams iegādāties tikai jau gatavus paklājus.

Dizaina paklāji Posh ir roku darbs. Tie darināti no mirdzošu aukliņu cilpiņām, kā aukliņu pinums ar mirdzošu pavedienu ielaidumiem un bārkšu sējumiem. Materiāls ir augstākās kvalitātes poliesters un kokvilna. Standarta izmēri: 140x200cm, 160x230cm, 200x300cm Pieejama plaša krāsu gamma.

Sahrai paklāju dizaina pamatā ir 17.un 18. gs. Luvrā izstādītie paklāji. Tie ir austi ar autentiskām aušanas metodēm, izmantojot vēsturiskos rakstus un toņu salikumus. Paklāju ornamenti ir padarīti lakoniskāki un tie ir plakani austi vai veidoti kā blīvs, reljefs zīda bārkšu sējums. Iespējams pasūtīt paklāju vēlamajā krāsu gammā, izmēros un piemērotu tieši Jūsu telpām.

Dizainera Jana Katha paklāji ir mūsdienīgi un vēsturiski reizē. Viņš savos darbos meistarīgi izmanto vēsturisku ornamentu rakstus apvienojumā ar mūsdienīgiem krāsu salikumiem un dizainu. Ļoti plaša krāsu gamma un dažādi reljefi zīmējumi. Plaši izmanto Tibetas aitu vilnu, zīdu un nātres. Gluži kā Andersena pasakā par 12 gulbjiem! Ja jums patīk koši krāsu laukumi un niansētas toņu pārejas – šis ir Jūsu īstais paklājs!

Casalis paklājs ir ar pasakaini mirdzošu un samtainu faktūru, ko rada blīvi austs izcilas kvalitātes zīda bārkšu sējums. Patiesa dārglieta interjerā!

Viens no Floor to heaven paklāja dizainiem radīts iedvesmojoties no jūras smilšu faktūras. Līdzīgi kā dabā, arī paklājam reljefie vilnīši ir nevienmērīgi – pie vienas malas šaurāki un virzienā uz otru malu kļūst platāki. Šī paklāju sērija ir izcila, daži no tiem atgādina pat mežģīņu rakstus un ziedu vijumus.
Jaunums – mitrumizturīgs paklājs terasei!

Top Flor paklāji ir apburoši - ar rožu zīmējumiem, kuru kontūrās izmantoti mirdzoši zīda pavedieni. Dekoratīvos elementus iespējams izvēlēties gan skulpturētus gan plakani veidotus.

Ligne Pure paklāji ir standarta izmēros un dizainā. Tas atvieglo paklāja izgatavošanu un līdz ar to paklāja cena ir pieejamāka. Ļoti interesanti dizaini – no smalkām paklāja pamatnē ieaustām lentītēm veidots paklājs. Aktuāli paklāju reljefi no maziem filca gabaliņiem. Paklāji patīkamos dabas toņos.

Vēlaties sava bērna akvareli uz grīdas? Ar visām krāsu pārejām un pludinājumiem? Rug Star paklāji ir tieši tādi! Lieliski ogles vai pasteļa zīmējumi paklāja tehnikā.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher