uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
GRĪDAS SEGUMI

gridas segumiGrīdas klājums ir pirmais, ar ko vajadzētu sākt, kad domājat plānot mājas interjera dizainu. Vēlams mājā vai dzīvoklī izvēlēties vienotu grīdas materiālu(izņēmums ir sanitārie mezgli), lai radītu vienotas telpas izjūtu. Dažkārt divstāvu mājās izvēlas divus grīdas materiālus piem.1.stāvā parketu, otrajā paklāju.

Ja vēlaties gaišu un saulainu noskaņu – izvēlaties gaišu grīdu. Ja patīk zināms svinīgums, tad  var izvēlēties tumšos sarkanīgos vai brūnos toņus. Košas krāsas grīdu parasti dzīvojamās mājas neizvēlas, tā ātri apnīk, ja nu vienīgi paklāju, ko var viegli nomainīt.

Vajadzētu ņemt vērā arī akustiku, lai māja, nebūtu pārāk skaļa un lai pret gludo grīdu neatbalsotos katrs mazākais troksnītis. Ja vēlaties grīdu no cieta materiāla, tad laikus jāpadomā par paklājiem, aizkariem un mīkstajām mēbelēm.

Protams, ļoti svarīgi kā grīdu kopt. It sevišķi tas attiecas uz privātmāju pirmo stāvu, kur vasarā bieži staigājam iekšā – ārā. Mūsu klimatiskajos apstākļos priekšnama hallē būtu nepieciešama gluda grīda, ko viegli kopt un kas gada vēsajā laikā būtu apsildāma, lai mitrās drēbes un apavi ātrāk izžūtu. Tā ir ļoti patīkama sajūta aukstā un mitrā laikā – novelkot apavus uzkāpt uz apsildāmās grīdas.

Ir vērts veltīt vairāk laika padomājot par grīdas materiāliem, jo grīdu nevar tik vienkārši nomainīt kā tapetes vai mēbeles. Katram no materiāliem ir savi plusi un savi mīnusi. Izvēle jāizdara pircējam, bet lai varētu izdarīt pareizo izvēli dodam iespēju iepazīties ar populārākajiem grīdas segumu materiāliem kas pieejami Latvijā:

  • Parkets (masīvkoka, trīsslāņu, divslāņu, finierētā parketa plāksne, bambusa parkets vai dabīgā korķa parkets);
  • Lamināts (svarīga ir nodilumizturības klase);
  • Linolejs arī ir daudz variāciju, mājām domātais un birojiem, gan ruļļos, gan flīzēs;
  • Paklājs (ir ļoti daudz variantu gan dabīgie (vilnas, sizāla), biezie paklāji, gan austrumnieciskie gan paklājflīzes);
  • Dizaina paklāji;
  • Flīzes (sākot no lielām akmens masas flīzēm un beidzot ar mazītiņam mozaīkflīzītēm.)
  • Sintētiskie grīdas klājumi – gumija un plastikāti.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher