uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
PIEKARAMIE GRIESTI
griestu materiālu veikali

piekaramie_griestiSākotnēji piekaramos griestus izmantoja vienīgi sabiedriskajās telpās - birojos, tirdzniecības zālēs, lidostās, mācību iestādēs u.c. Šobrīd tie tiek veiksmīgi ierīkoti arī dzīvojamās telpās.

Piekaramie griesti tiek izgatavoti ar metāla karkasa palīdzību, kas tiek piestiprināts pie pārseguma. Piekaramie griesti - tās ir plāksnes, kasetes, paneļi vai latas. Tās tiek ieklātas uz karkasa, veidojot brīvu iekšējo telpu, kas arī var tikt izmantota lietderīgi: tajā var izvietot jebkāda veida inženierkomunikācijas, armatūrā bieži tiek ierīkotas gaismas ierīces un ventilācijas režģi, telpā starp griestiem var pat izvietot slēpni vai seifu.

Piekaramo griestu paneļus izgatavo no minerālšķiedras, metāla, ģipša, ģipškartona, koka un plastmasas.

Atkarībā no konstrukcijas īpatnībām izšķir moduļu un vienlaidu piekaramos griestus. Moduļi piekaramie griesti sastāv no gataviem elementiem jeb moduļiem, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem. Šādi moduļi var būt aprīkoti ar ventilācijas sistēmām, ugunsdzēsības sistēmām u.c.

Vienlaidu griesti vizuāli neatšķiras no tradicionāliem un tiek izgatavoti no īpaši apstrādātā lokšņu materiāla (parasti ģipškartona plāksnēm), nevis moduļiem. Šādā gadījumā piekļuve telpai starp griestiem tiek nodrošināta caur speciālām lūkām.

Piekaramajiem griestiem daudzas priekšrocības, kaut vai tas, ka tie lieliski noslēpj „oriģinālo" griestu defektus, nelīdzenumu un plaisas. Šo griestu trūkums ir tas, ka tie būtiski samazina telpu griestu augstumu no 15 – 20 cm.

 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher