uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
AIZKARI
aizkaru veikali

aizkariDienas aizkari ir loga aizsegi no viegla, caurspīdīga auduma.
Nakts aizkari. Par nakts aizkariem sauc loga vai durvju ailas aizsegus no audumiem, kas sastāv no vienas vai divām vertikālām auduma slejām. Nakts aizkari var būt izgatavoti no dažādiem audumiem – blīviem (samts, gobelēns, žakards) vai viegliem (kokvilna, viskoze, dabīgais zīds).

Plašs dienas un nakts audumu izvēles piedāvājums paver daudzveidīgas to kombinēšanas iespējas. Pats vienkāršākais un populārākais logu noformēšanas veids- biezie aizkari augstumā no griestiem līdz grīdai un gaišu toņu dienas aizkari. Tills- visizplatītākais materiāls dienas aizkariem. Nakts aizkariem piemērotāki būtu drapējamie audumi: ripss, zīds, samts, biezie kokvilnas un sintētiskie audumi.

Izšķir daudzus logu noformēšanas stilus. No klasiskā līdz mūsdienu avangardiskajam, no pierasti eiropeiskā līdz eksotiski austrumnieciskajam. Visbiežāk sadzīvē mēs sastopamies ar eklektiku (stilu sajaukumu), jo ir sarežģīti ieturēt tīru stilu.Ja runājam par izplatītākajiem logu noformēšanas stiliem, tad ar franču aizkariem saprotam zīda audumu, kurš ir vairākkārt cauršņorēts tādā veidā, lai to varētu pacelt pie karnīzes. Franču aizkariem parasti izmanto zīdu gaišos toņos vai vieglu, caurspīdīgu jebkuras krāsas un toņa audumu. Franču aizkari ir ideāli piemēroti viesistabai vai guļamistabai, kas mēbelētas ar klasiskām vai antikvārām mēbelēm.

Austriešu aizkari savāktā veidā līdzīgi franču, arī tie ir cauršņorēti un paceļami. Nolaistā stāvoklī audums pilnībā iztaisnojas, bet paceltā- savelkas ielocēs,apakšējā aizkaru mala atgādina lambrekenus.

Vēl viens paceļamo aizkaru veids- romiešu aizkari.Tos ceļot, audums savelkas mīkstās, horizontālās ielocēs, vienmērīgi pārklājot vienai otru. Šie aizkari bieži tiek izmantoti virtuvēs.
Aizkari ar lambrekeniem- ierasts klasisko, sāniski veramo aizkaru variants. Tā realizācijas veidu ir ļoti daudz- viss atkarīgs no fantāzijas lidojuma plašuma un iespējām.

Rullo aizkari – tiek izgatavoti no speciāli piesātinātiem kokvilnas un linu audumiem. Tos vadīt var ar rokām vai ar regulējošā mehānisma palīdzību. Rullo aizkarus bieži vien uzstāda logu ailu nišās, tos kombinējot ar tradicionālajiem portjeriem. Alternatīva- funkcionāli vairāk piemērotās – horizontālās žalūzijas.

Drapēšana. Caurspīdīgu audumu drapēšanas variants būs derīgs gadījumos, kad nav nepieciešams cieši aizklāt logu, tā kā drapējums pilda, galvenokārt, estētisko funkciju. Drapējums var būt vienslāņa vai daudzslāņa, no vienkrāsaina vai daudzkrāsaina auduma. Drapējums bieži tiek izmantots virtuvēs savienojumā ar horizontālajām metāliskajām žalūzijām, kuras piestiprinātas tieši pie loga.

Karnīze

Karnīze ir konstrukcija, pie kuras stiprinās visi aizkaru elementi, tā tiek pieskaņota attiecīgam aizkaru modelim.Ražotāji piedāvā ne tikai vienkāršās taisnās karnīzes, bet arī sarežģītus karnīžu sistēmu variantus, kurus iespējams uzstādīt ne tikai taisno formu logiem, bet arī uz arkām un erkeriem . Atkarībā no pasūtītāja vēlmēm, karnīžu sistēmās tiek lietoti dažādu veidu profili, dažādi dekoratīvo un funkcionālo risinājumu varianti. Tirgū tiek piedāvātas plastikāta, koka ,cauruļveida, stīgveida, metāla un alumīnija profilu karnīzes. Ražotāji un izplatītāji piedāvā visdažādākos karnīžu konfigurācijas izstrādāšanas un uzstādīšanas pakalpojumus.

*Informācijas avots www.mans-logs.lv

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher