uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
IEBŪVĒTĀS MĒBELES
mebelu veikali

mīkstās mēbelesMazs dzīvoklis, telpas par maz, tukša siena, nav, kur likt mantas, slīpi griesti — šie ir tikai daži iemesli, kuru dēļ iesaka individuāli projektētas iebūvējamās mēbeles.

Iebūvējamais skapis ir nekustīga mēbele, kas ir piesaistīta pie vienas vai vairākām sienām. Plānojot šādu mēbeli, jāņem vērā, ka tā uzstādīšanā tiek izmantota esošās telpas sienas, grīda un griesti.

Iebūvējamās mēbeles ir piemērotas nišām, ailēm un istabu stūriem ar pabeigtām fasādēm. Šādas mēbeles parasti sastāv no iekšējā plānojuma un bīdāmām vai veramām durvīm.

Iebūvējamie skapji lieliski iederas telpās, kur ir gan liela, gan maza platība, gan arī tādās, kurām ir neregulāras formas. Ja, piemēram, tā ir garena, kurā grūti izvietot ierastās mēbeles, vienu īsāko sienu var ziedot iebūvējamam skapim, tas, iebūvēts no grīdas līdz griestiem, veidos biezāku sienu. Telpa samazinās, bet tā būs harmoniskāka un ne tik izstiepta. Izvēloties un projektējot iebūvējamo skapi, svarīgi ņemt vērā, kādas lietas tajā iecerēts likt.

Galvenā iebūvējamo skapju priekšrocība ir tā, ka šādu mēbeli pircējs izplāno pats atbilstoši savām vēlmēm, vajadzībām un telpas īpatnībām. Ar speciālistu palīdzību iebūvējamo skapi var izvietot gandrīz jebkurā telpā tā, lai tas būtu ne tikai ērts un ietilpīgs, bet arī veiksmīgi iekļautos telpas interjerā. Bīdāmo durvju pielietojums iebūvētajās mēbelēs ietaupīs to platību, kas būtu nepieciešama veramo durvju ērtai lietošanai. Jebkurā izpildījumā iebūvēts skapis būs ietilpīgāks par korpusa mēbeli.

 

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher