uz sākumuuzrakstīt vēstuli
LAT RUS ENG
MĒBELES

mēbelesKad māja uzcelta un iekšējā apdare pabeigta, var sākt domāt par mēbelēm. Nosacīti var sadalīt mēbeles trīs galvenajās grupās:

 

  • Iebūvētas mēbeles – sienas skapji, plaukti un virtuves mēbeles;
  • Korpusa mēbeles – skapji, bufetes, galdi, krēsli;
  • Mīkstās mēbeles – dīvāni, gultas, krēsli.

Mēbeles vēlams izvēlēties vienā stilā, lai veidotos harmoniskāks interjers. Tas paver jums iespējas nākotnē dažādi kombinēt mēbeles savā starpā - piem.viesistabas krēslus varēs kombinēt ar guļamistabas kumodi utml. Sākumā vajadzētu mēģināt saprast kādā stilā vēlaties redzēt savu māju. Šeit palīdzēs žurnāli un dažādi testi individuālās gaumes un stila noteikšanai. Šādus testus varat veikt pie mums, piesakoties uz dizainera konsultāciju. Zinot kādas krāsas un noskaņas patīk jums un kādas jūsu otrai pusītei, būs vieglāk vienoties par kompromisa risinājumu.

Pērkot mēbeles vajadzētu padomāt par ergonomiku – lai mēbeles būtu ne par lielu ne par mazu jūsu telpām. Lai varētu viegli paiet garām un,  lai māja nekļūtu pārāk piebāzta ar mēbelēm, vai otrādi  - lai nebūtu pārāk tukša un nemājīga. Tāpēc pirms kaut ko pirkt, vajadzētu uzzīmēt telpu plānu un pamēģināt sabīdīt mēbeles dažādos veidos. Kad shēma gatava, var lemt tālāk – vai pirkt gatavas mēbeles, vai pasūtīt.

Daudzi izlīdzas ar mēbeļu pasūtīšanu no IKEA, citi kombinē paši ,vai sauc talkā interjera dizaineru. Var pasūtīt visas mēbeles galdniecībā – pēc dizainera rasējumiem. Tad tās būs tieši jūsu mājai zīmētas, atbildīs konkrētajām telpām un funkcijām. Pasūtot mēbeles galdniekiem, tās visas arī izgatavos no viena materiāla un iegūsiet vienu lielu mēbeļu komplektu, ko iegādājoties pa daļām nekādi nevarētu.

SIA „Sniegumi dizains”
Juridiskā adrese: Cēsu nov., Zosēnu pag., "Sniegumi", LV-4133
Reģ.nr. 40203336838
Tālr. 371-25543668
e-pasts: ilze@plansb.lv
Top.LV  
cheap jordan shoescheap jordan shoescheap jordan shoessac longchamp pas cher